HEADHUNTERS CZ SE SPOJUJÍ S ONEXECUTIVE

ZPĚT

PRAHA, 2. června 2014 – Headhunters CZ navazují na sílící trend v oblasti executive search a stávají se součástí mezinárodního týmu Onehit mladé evropské headhunterské sítě Onexecutive se sídlem v Itálii. Svým klientům tak mohou nabídnout jednodušší vyhledávání vhodných kandidátů v zahraničí nebo naopak vytipování kvalitních kandidátů z České republiky na zahraniční pozice hledané partnery. Kromě toho přináší spojení i možnosti sdílení relevantních HR informací ze zahraničních trhů.

Headhunters CZ, interní projekt společnosti Recruit CZ, se již několik let úspěšně specializuje na vyhledávání špičkových manažerů a specialistů. Tito novodobí lovci hlav vynikají diskrétním přístupem, vytrvalostí a přesným cílením. Dlouhodobě etablovaná pozice a úspěchy na trhu jim nyní zajistila připojení k mezinárodnímu týmu Onehit italské společnosti Onexecutive. Ta má vedle kanceláří v Miláně a v Padově i pobočku v Paříži. A specialisty úspěšně hledá a nachází v odvětvích jako je výroba, maloobchod, spotřební zboží, móda, finance nebo turismus.

Mezinárodní tým Onehit byl vybudován na základě sdílení společných hodnot, profesionálního nasazení, lokálních referencí a výsledků na jednotlivých trzích a v jednotlivých oborech. „Sdílíme aktivně své zkušenosti a znalosti jednotlivých trhů a stáváme se „kulturním“ stimulem pro naše klienty. Jsme schopni rychle reagovat na poptávky klientů v mezinárodním měřítku a operativně zajistit výběr nových manažerů a specialistů nebo přinést nové informace z pohledu HR z různých lokalit. Kromě toho můžeme pro klienta zmapovat prostředí jeho podnikatelského zájmu na konkrétním trhu prostřednictvím kvalitativních a kvantitativních průzkumů“, komentuje připojení k mezinárodní síti Markéta Švedová, ředitelka Recruit CZ.

www.onexecutive.com/en/
www.recruit.cz
www.headhunters.cz

Informace pro editory:
Společnost Recruit CZ, funguje na českém trhu již jedenáctým rokem. Svým klientům poskytuje profesionální služby v oblasti HR managementu se zaměřením na headhunting – přímé a cílené vyhledávání manažerů a specialistů, výběr a nábor zaměstnanců a odborné poradenství.

Recruit CZ zastřešuje mezinárodní projekty executive search v rámci CE regionu a pracuje pro nejvýznamnější české i zahraniční společnosti. Recruit CZ provozuje portál www.headhunters.cz, který prezentuje právě headhunterské služby této firmy.

Recruit CZ se také podílí na podpoře nejrůznějších konferencí a odborných seminářů. Je dlouholetým partnerem a sponzorem Retail Summitu (od roku 2006). Roku 2009 se pak stává odborným garantem sekce Obchod&Lidé, kterým je až do dneška.

Recruit CZ také dlouhodobě podporuje různé neziskové organizace a projekty jakými jsou například UNICEF, projekt Šance, Dětský domov Pyšely, Electric Wheelchair Sportclub nebo ZUŠ Harmony.