Ladislav Soukup novou posilou Recruit CZ

ZPĚT

Praha, 18. listopadu 2013 – Novou posilou týmu headhunterské společnosti Recruit CZ se stal Ladislav Soukup, který má pomoci k expanzi společnosti do dalších segmentů na trhu.

Ladislav Soukup nastoupil do společnosti Recruit CZ letos v září. Během své kariéry prošel obchodními pozicemi od regionálního manažera prodeje po Key Account manažera ve společnosti Balírny Douwe Egberts a.s. (Sara Lee). Naposledy působil jako Branch manažer v personální agentuře Adecco, kde měl na starosti chod pobočky v Písku včetně odpovědnosti za zaměstnance a business development.

Do společnosti Recruit CZ nastoupil na pozici Practice Leader Manufacturing a se svým týmem se věnuje headhuntingu v oblasti výroby a techniky.

„Posledních deset let na trhu bylo velmi náročných i díky rostoucí konkurenci v oblasti vyhledávání klíčových pracovníků. Jako společnost se musíme vyvíjet a přijímat další výzvy a vstupovat do oblastí, kde je o naše služby rostoucí zájem. A k tomu je určitě nejlepší člověk s čerstvým pohledem na věc a ambicemi, jakým Ladislav bezesporu je“, dodává k posile týmu ředitelka společnosti Recruit CZ a headhunterka Markéta Švedová.

Informace pro editory:
Společnost Recruit CZ funguje na českém trhu od 3. 3. 2003. Téhož roku se stala součástí mezinárodní skupiny ECI Group. Ta byla založena již v roce 1960 a patří mezi společnosti poskytující služby executive search s nejdelší historií na evropském trhu. Dodnes zajišťuje služby a poradenství ve vyhledávání manažerských profesionálů pro veřejné i soukromé společnosti všech velikostí a organizačních struktur. V současnosti společnost působí v jedenácti zemích světa (BENELUX, Čína, Česká republika, Francie, Indie, Itálie, Německo, Polsko, Španělsko, USA a Velká Británie).

Recruit CZ vstoupil do této skupiny v roce 2003 jako první zástupce pro region střední Evropy. Recruit CZ zastřešuje mezinárodní projekty executive search v rámci této lokality.

Recruit CZ se také podílí na podpoře nejrůznějších konferencí a odborných seminářů. Je dlouholetým partnerem a sponzorem Retail Summitu (od roku 2006). Roku 2009 se pak stává odborným garantem sekce Obchod&Lidé, kterým je až do dneška.

Recruit CZ také dlouhodobě podporuje různé neziskové organizace a projekty jakými jsou například UNICEF, projekt Šance, Dětský domov Pyšely, Electric Wheelchair Sportclub nebo ZUŠ Harmony.