• Odborné konference
  Blue Events je přední organizátor odborných konferencí, summitů a eventů – např. HR Management, Retail Summit, Brand Management, Procurement Forum a další. Recruit CZ se těchto konferencí pravidelně účastní. Od roku 2006 je Recruit CZ pravidelně partnerem největší středoevropské maloobchodní konference Retail Summit, připravuje a řídí panelovou diskuzi Retail a lidé. www.blueevents.cz

 • Osobnostní testy
  PA&T – Profile Analyses & Training, zastoupená paní PhDr. Jitkou Patríkovou, je naším dodavatelem licencovaných testů osobnosti, testů profesních dovedností a assessment testů Profiles, včetně testu CheckPoint 360 zpětná vazba.
  www.profilesinternational.cz


 • HR Consulting a HR Interim Management
  ProScenium zastoupené HR profesionálem Janem Ambrožem ve spolupráci s předním zástupcem české činohry Janem Šťastným nabízí na českém trhu unikátní nástroj rozvoje lídrovskych dovedností Maska. Dále ProScenium zajišťuje HR Interim Management, analýzu chování a komunikace Talent Insights, mentoring či program Body&Mind.
  www.proscenium.cz


 • Business Coaching
  Karin Genton-L’Epée založila L’Epee Coaching & Consulting ve Spojených státech v roce 1988. Od roku 1998 působí v České republice, kde se těší velkému úspěchu jako profesionální kouč. Karin vytváří a dodává cílené tréningy a školicí programy zaměřené především na střední a nejvyšší úrovně manažerů. Zaměřuje se na rozvoj vedení, mezikulturní porozumění a efektivní komunikaci v globálním podnikatelském prostředí.
  www.coaching4success.cz


 • Team Building programy na zimu
  HolickyTeam, vedený bývalým českým reprezentantem v alpském lyžování Janem Holickým, se vedle tréninku sjezdového lyžování zaměřuje na organizaci firemních jednodenních i vícedenních akcí typu „networking“ nebo „teambuilding“ na českých i zahraničních horách. Může se jednat o kompletní zajištění akce od A do Z nebo pouze hostování formou speciálního lyžařského kursu nebo firemního lyžařského závodu, samozřejmě včetně video nahrávek a video koučinku.
  www.holickyteam.cz


 • Team Building programy na léto

  Team Building programy na léto
  2W Sports, se specializuje na organizaci týmových programů a  akcí pro firmy a zájmové skupiny. Program je zaměřený na paddleboarding a zábavu na vodě, ale také na ostatní sportovní a zážitkové aktivity. Jde o vytvoření pohody a relaxu a načerpání nových sil. Paddleboarding je nový sport pro každého. Při projížďce na paddleboardu posilujeme celé tělo, zlepšujeme rovnováhu, necháme odpočinout mysl. Místo konání: Jižní Čechy –  řeky Vltava a Malše, Lipenské jezero či destinace dle domluvy. 2W Sports vám zajistí veškerou logistiku akce, včetně zapůjčení sportovního vybavení, instruktáže a ubytování, případně připraví širší program na míru dle velikosti a potřeb firmy.

  www.2wsports.cz


 • Obchodní komora
  www.camic.cz


 • Obchodní komora
  www.amcham.cz