Recruit CZ nově posiluje Milan Fifka

ZPĚT

Praha, 4. března 2014 – Další posilou headhunterské firmy Recruit CZ je Milan Fifka, který převezme část stávající klientely společnosti a posílí vedení projektů executive search. Důvodem rozšiřování týmu je rostoucí poptávka po službách vyhledávání a přímého oslovení (headhuntingu) ze strany zaměstnavatelů.

Headhunterská společnost Recruit CZ dále posiluje svůj tým, čímž reaguje na rostoucí poptávku týkající se executive search – vyhledávání zaměstnanců na míru. Aktuálně se k týmu připojil Milan Fifka, který převezme část klientů a vedení projektů executive search především v oblasti rychloobrátkového zboží, služeb a farmacie. Právě z těchto sektorů má Milan Fifka bohaté zkušenosti a zná dobře trh. V minulosti působil jako Country Commercial Director v Sara Lee, Sales Director Baby Food ve společnosti Nutricia, Managing Director ve společnosti In Vino Trading v posledních letech jako Business Director v Green Swan Pharmaceuticals.

„V poslední době jsme svědky zvyšující se poptávky firem po executive search. Důvodem je především snaha firem najít přesně definované profily kandidátů, které společnosti potřebují do svých řad. Rozmach internetových sítí a inzerce na pracovních portálech v dnešní době nahrazuje spíš klasický recruitment v řadách středního a nižšího managementu. Přesným cílením mohou firmy ušetřit čas a finance jinak věnované dlouhodobému procesu vyhledávání a zaučování nových zaměstnanců“, říká k situaci na trhu ředitelka společnosti Recruit CZ, Markéta Švedová.

Informace o firmě:
Společnost Recruit CZ funguje na českém trhu již jedenáctým rokem. Je stala součástí mezinárodní skupiny ECI Group, která byla založena již v roce 1960 a patří mezi společnosti poskytující služby executive search s nejdelší historií na evropském trhu. Recruit CZ vstoupil do této skupiny v roce 2003 jako první zástupce pro region střední Evropy. Recruit CZ zastřešuje mezinárodní projekty executive search v rámci této lokality a pracuje pro nejvýznamější české i zahraniční společnosti. Recruit CZ provozuje portál www.headhunters.cz, který prezentuje právě headhunterské služby této firmy.

Recruit CZ se také podílí na podpoře nejrůznějších konferencí a odborných seminářů. Je dlouholetým partnerem a sponzorem Retail Summitu (od roku 2006). Roku 2009 se pak stává odborným garantem sekce Obchod&Lidé, kterým je až do dneška.

Recruit CZ také dlouhodobě podporuje různé neziskové organizace a projekty jakými jsou například UNICEF, projekt Šance, Dětský domov Pyšely, Electric Wheelchair Sportclub nebo ZUŠ Harmony.