Recruit CZ oživuje headhunting v oblasti výroby a technologií

ZPĚT

Praha, 27. ledna 2014 – Headhunterská společnost Recruit CZ znovu posiluje executive search (headhunting) v oblasti výroby a technologií. Po firmách z rychloobrátky a maloobchodu tak Recruit CZ uspokojí poptávku po cíleném vyhledávání zaměstnanců i v těchto oblastech.

Headhunterská společnost Recruit CZ v loňském roce rozšířila své řady o Ladislava Soukupa na pozici Practice Leader Manufacturing, který se se svým týmem věnuje vyhledávání pracovních sil v oblasti výroby a technologií. Společnost Recruit CZ tak obnovuje své působení v této oblasti. Velkou devízou je regionální zaměření při hledání pracovníků do výrobních závodů na jakákoliv manažerská místa. Recruit CZ však umí najít i kandidáty z jiných krajů nebo relokovat vybrané odborníky. Mezi další specializace v neposlední řadě patří i start-upy, při kterých není problém najít velké množství odborných pracovníků do začínajících provozů.

„Od začátku mého působení ve společnosti mám na starosti headhunting v oblasti výroby a technologií. Snažíme se co nejefektivněji vyhovět všem klientům se širokým spektrem požadavků. Ať jde o hledání vhodných kandidátů v daném místě, pracovníků z jiných regionů či velkém jednorázovém náboru“, komentuje Ladislav Soukup své působení.

Informace pro editory:
Společnost Recruit CZ funguje na českém trhu od 3. 3. 2003. Téhož roku se stala součástí mezinárodní skupiny ECI Group. Ta byla založena již v roce 1960 a patří mezi společnosti poskytující služby executive search s nejdelší historií na evropském trhu. Dodnes zajišťuje služby a poradenství ve vyhledávání manažerských profesionálů pro veřejné i soukromé společnosti všech velikostí a organizačních struktur. V současnosti společnost působí v jedenácti zemích světa (BENELUX, Čína, Česká republika, Francie, Indie, Itálie, Německo, Polsko, Španělsko, USA a Velká Británie).

Recruit CZ vstoupil do této skupiny v roce 2003 jako první zástupce pro region střední Evropy. Recruit CZ zastřešuje mezinárodní projekty executive search v rámci této lokality.

Recruit CZ se také podílí na podpoře nejrůznějších konferencí a odborných seminářů. Je dlouholetým partnerem a sponzorem Retail Summitu (od roku 2006). Roku 2009 se pak stává odborným garantem sekce Obchod&Lidé, kterým je až do dneška.

Recruit CZ také dlouhodobě podporuje různé neziskové organizace a projekty jakými jsou například UNICEF, projekt Šance, Dětský domov Pyšely, Electric Wheelchair Sportclub nebo ZUŠ Harmony.