Recruit CZ slaví 10 let a posiluje svou značku Headhunters.cz

ZPĚT

Praha, 4. března 2013 – Headhunterská společnost Recruit CZ, zástupce mezinárodní společnosti ECI Group pro středoevropský region, oslaví v březnu deset let úspěšného podnikání na českém trhu. Po celou dobu svého působení se specializuje především na lov – lov talentovaných a zkušených mozků pro mezinárodní i lokální firmy působící zejména v oblasti FMCG a maloobchodního prodeje.

Executive search, headhunting nebo-li lov mozků je disciplína, která má svá pevně daná pravidla. A právě jejich dodržování stojí za desetiletým úspěchem společnosti Recruit CZ. „Tým našich konzultantů pracuje na velmi vysoké profesionální úrovni a velmi důrazně dodržuje pravidla headhuntingu – především diskrétnost“, říká ředitelka společnosti Recruit CZ, Markéta Švedová, která vede firmu celých deset let. A i to je podle ní klíčem k úspěchu. „Lidé se u nás příliš nestřídají, myslím, že jsme vytvořili stabilní tým, což je určitě důležité jak pro naše klienty, tedy zadavatele pracovních pozic, tak i kandidáty“, dodává Markéta Švedová.

Kromě oslav úspěšných deseti let chystá společnost Recruit CZ i posílení komunikace své značky Headhunters.cz. Jde o interní projekt zaměřený na osvětu a propagaci služby executive search neboli headhuntingu. Kromě provázání webových stránek www.recruit.cz a www.headhunters.cz se logo objeví na všech komunikačních materiálech společnosti Recruit CZ.

Logo Headhunters.cz

Informace pro editory:
Společnost Recruit CZ funguje na českém trhu od 3. 3. 2003. Téhož roku se stala součástí mezinárodní skupiny ECI Group. Ta byla založena již v roce 1960 a patří mezi společnosti poskytující služby executive search s nejdelší historií na evropském trhu. Dodnes zajišťuje služby a poradenství ve vyhledávání manažerských profesionálů pro veřejné i soukromé společnosti všech velikostí a organizačních struktur. V současnosti společnost působí v jedenácti zemích světa (BENELUX, Čína, Česká republika, Francie, Indie, Itálie, Německo, Polsko, Španělsko, USA a Velká Británie).

Recruit CZ vstoupil do této skupiny v roce 2003 jako první zástupce pro region střední Evropy. Recruit CZ zastřešuje mezinárodní projekty executive search v rámci této lokality.

Recruit CZ se také podílí na podpoře nejrůznějších konferencí a odborných seminářů. Je dlouholetým partnerem a sponzorem Retail Summitu (od roku 2006). Roku 2009 se pak stává odborným garantem sekce Obchod&Lidé, kterým je až do dneška.

Recruit CZ také dlouhodobě podporuje různé neziskové organizace a projekty jakými jsou například UNICEF, projekt Šance, Dětský domov Pyšely, Electric Wheelchair Sportclub nebo ZUŠ Harmony.