Recruit CZ slaví 13 let, představuje nový web i komunikační linii

Praha, 11. dubna 2016 – Headhunterská společnost Recruit CZ, která je součástí mezinárodní sítě ONEhit, slaví třináct let na trhu. Pro Recruit CZ jde o třináct šťastných let, během kterých se etablovala jako přední hráč v headhuntingu v České republice spolupracující s těmi největšími společnostmi v oblasti rychloobrátky, retailu, farmacie, automotive a výroby jako takové.

Do dalších třinácti let Recruit CZ vykračuje s novým webem, který navazuje na ten původní, ale nabízí modernější design a přehledné informace. Hlavním cílem webu je však komunikovat služby, na které se firma bude soustředit. Kromě executive search služby se Recruit CZ zaměří na na outplacement (profesionální podpora firmám a zaměstnancům při propouštění) nebo employer’s branding (budování značky zaměstnavatele). „Za dobu naší existence víme, jak je pro firmy důležité si udržet klíčové zaměstnance a jak tito lidé mohou být důležitými nositeli informací na trhu v podobě pozitivních referencí, informací o firemní kultuře i struktuře. Myslím si, že etický outplacement a pozitivní emlpoyer’s branding jsou v oblasti lidských zdrojů jedny z nejstěžejnějších témat 21. století a my se na nich chceme podílet“, říká Markéta Švedová, ředitelka společnosti Recruit CZ.

Recruit CZ bude ve své komunikaci dále pokračovat v podpoře headhuntingu především prostřednictvím vlastního projektu www.headhunters.cz, který funguje jako osvěta této služby nejen pro klienty společnosti, ale i pro širší veřejnost. „Headhunting je v poslední době velmi skloňovaným pojmem a setkáváme se s tím, že téměř kdokoliv označuje sám sebe za headhuntera. Chceme dále pracovat na tom, aby byl zcela jasný rozdíl mezi headhuntingem a sběrem životopisů na sociálních sítích a inzertních portálech či na prodeji nasbíraných kontaktů bývalých kolegů. Zaměříme se i na další osvětu v oblasti nerovnosti mezi muži a ženami na pracovním trhu, protože téma zaměstnávání žen s dětmi je mi velmi blízké“, dodává Markéta Švedová.

Informace o firmě:
Společnost Recruit CZ, funguje na českém trhu již třináctým rokem. Svým klientům poskytuje profesionální služby v oblasti HR managementu se zaměřením na headhunting – přímé a cílené vyhledávání manažerů a specialistů, výběr a nábor zaměstnanců a odborné poradenství.
Recruit CZ zastřešuje mezinárodní projekty executive search v rámci CE regionu a pracuje pro nejvýznamnější české i zahraniční společnosti. Recruit CZ provozuje portál www.headhunters.cz, který prezentuje právě headhunterské služby této firmy.
Recruit CZ se také podílí na podpoře nejrůznějších konferencí a odborných seminářů. Je dlouholetým partnerem a sponzorem Retail Summitu (od roku 2006). Roku 2009 se pak stává odborným garantem sekce Obchod&Lidé, kterým je až do dneška.
Recruit CZ také dlouhodobě podporuje důležité neziskové organizace a projekty jakými jsou Dobrý Anděl, Lékaři bez hranic, Život dětem a ZUŠ Harmony.